Newsletter prijava

50. Trofej grada Samobora

Danas veliko finale Trofeja grada Samobora

Objavljeno: 14. siječnja 2012. u 01:28   /   Autor:   /   komentari (0)

MNK Cvjetno Poliklinika Milojević i PNT Misti gradnja finalisti su ovogodišnjeg 50. Trofeja grada Samobora u seniorskoj konkurenciji, a za naslov pobjednika među veteranima borit će se Perokrov i VNK Gajnice. U utakmici za 3. mjesto kod seniora snage će odmjeriti Playbox grupa i Propali talenti, dok će u veteranskoj konkurenciji za 3. mjesto zaigrati Green bar Romantica i As Mravunac Ad Heda.

Epilog je to jednomjesečnog nadmetanja na najstarijem malonogometnom turniru u Hrvatskoj, koji je u svom jubilarnom izdanju okupio 73 haklerske momčadi. Večeras će svaka kupljena ulaznica biti i tombola, a u nagradnom su bubnju dva televizora, pekač za kruh i ulaznice za Euro u futsalu, pa eto prilike gledateljima da osim uživanja u malonogometnim majstorijama osvoje i vrijedne nagrade organizatora turnira, NK Samobora.

U sklopu programa finalnog dana najavljene su i dvije revijalne utakmice u kojima će se sastati selekcije Nogometnog saveza Zagrebačke županije i Nogometnog središta Samobor, te ekipe Grada Samobora i Komunalca.

Evo jučerašnjih rezultata polufinalnih susreta:

seniori:

MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – PLAYBOX GRUPA 2:1
(Kubović 2 / Pejić)

PNT MISTI GRADNJA – PROPALI TALENTI 2:2 (4:3 7m)
(Vincelj, Kuštek / Šikić, Lekić)

veterani:

PEROKROV – GREEN BAR ROMANTICA 4:2
(Kovačić 2, Kos, Marijan ag. / Jankavić, Vego)

VNK GAJNICE – AS MRAVUNAC AD HEDA 2:2 (5:4 7m)
(Petričić, Terzić / Vlašić, Cipovec)

U jučerašnjem ekshibicijskom nadmetanju susreli su se suci Samobora i Zagreba, a bolji su bili gosti i pobijedili 4:2. Za domaćine su poentirali Kožarec i Ovčariček, a strijelci za goste bili su Starčević i Kutle, oba po dva zgoditka.

Raspored programa finalnog dana Trofeja grada Samobora:

17:00 GREEN BAR ROMANTICA – AS MRAVUNAC AD HEDA (veterani za 3. mjesto)
17:40 NS ZAGREBAČKE ŽUPANIJE – NS SAMOBOR (ekshibicija)
18:20 PLAYBOX GRUPA – PROPALI TALENTI (seniori za 3. mjesto)
19:20 PEROKROV – VNK GAJNICE (veteransko finale)
20:00 GRAD SAMOBOR – KOMUNALAC (ekshibicija)
20:40 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – PNT MISTI GRADNJA (seniorsko finale)