Newsletter prijava

51. Trofej grada Samobora

Amadeus bez problema u drugo kolo

Objavljeno: 24. prosinca 2012. u 02:18   /   Autor:   /   komentari (0)

Na 51. Trofeju grada Samobora prva momčad koja je izborila plasman u 2. kolo je CB Amadeus koji je rutinirano savladao ekipu Kalja. U utakmicama repasaža ponovljenu priliku za nastavak natjecanja iskoristili su Auto Kantoci, CB Labirint, Beton Blato Barta beton, Agram Remiza i CB Ivac VG, dok su u veteranskim susretima hakleri Perokrova deklasirali Izletište Milečki, a potom remizirali s ekipom Nexe beton.

 

REZULTATI UTAKMICA ODIGRANIH 23. PROSINCA:

CB AMADEUS – KALJE 3:1
(Makarun,Popović,Jurinić / Runac)

CB DALMATINO KARLOVAC – CB LABIRINT 1:2
(Žibert / Ferenčina,Ištuk)

GRILL PUB GRANA – AUTO KANTOCI CB TIME OUT 0:2
(Skoko 2)

BETON BLATO BARTA BETON – METEORA PRODUKCIJA 4:1
(Janječić,Đaja,Brčić,Ceboci / Kolarec)

CB VIRUS – AGRAM REMIZA 1:10
(Rukavina / Peco 3,Kalamirec 2,Prgomet 2,Dezdani,Filip,Pego)

PEROKROV – IZLETIŠTE MILEČKI 8:0 (VETERANI)
(Kos 2,Miletić 2, Copak 2, Župetić,Abaz)

CB CORTO – CB IVAC VG 2:6
(Majerović,Leković / Fabek T., Fabek P.,Kolar 2,Šestić,Mostarlić)

NEXE BETON – PEROKROV 2:2 (5:4 7M) (VETERANI)
(Čarapina,Graclin / Miletić,Copak)

 

RASPORED UTAKMICA ZA 26.12.2012. (srijeda)

15,00 – MNK TREŠNJEVKA : DL BRANIMIROVA

15,40 – CB LAVERNA KROFLIN INSTALACIE : MNM PRICA

16,20 – GOLD CAFFE : SSK

17,00 – PEKARNA STIL : KAUFLAND

17,40 – CB MINI&POGREBNIK MIMA : CB IVAC VG

18,20 – OUTLAWS : BETON BLATO BARTA BETON

19,00 – NOČNI KLUB HORTI : CB LABIRINT

19,40 – CB COOL : AGRAM REMIZA

20,20 – PEROKROV : KALJE

21,00 – NEXE BETON : SAMOBOR IZLETIŠTE MILEČKI (VETERANI)

21,40 – AUTO KANTOCI CB TIMe OUT : POBJEDNIKA UTAKMICE PEROKROV-KALJE

 

RASPORED UTAKMICA ZA 27. PROSINCA (ČETVRTAK) 1/16 FINALA SENIORI:

17,30 – GREEN BAR : POBJEDNIK UTAKMICE OUTLAWS : BETON BLATO BARTA BETON

18,10 – KURBLA D.O.O : OPG OTEŠ GOSPIĆ

18,50 – USORATRANS : CB BULL KLANJEC

19,30 – PATRIK TERM : ŠRD KOZJAK

20,10 – CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ : CB LAVERNA/ MNM PRICA

20,50 – CB AMADEUS SAMOBOR : MNK TREŠNJEVKA/ LD BRANIMIROVA

21,30 – JULIJA MLIN IZLETIŠTE MILEČKI : GRADNJAPROMET

22,10 – CB LULA TERMICOM : CB COOL/ AGRAM REMIZA

 

RASPORED UTAKMICA ZA 29. PROSINCA – 1/16 FINALA SENIORI:

17,00 – DŽANI PROMET : PIZZERIA FIANONA

17,40 – CB KISS : CB SIMFONIJA

18,20 – SINI IMPULS : CB MINI I POGREBNIK MIMA / CB IVAC VG

19,00 – CB KEGLIĆ : MNM GAJNICE

19,40 – NAPREDAK TEŠIĆ : METALKO IVADA

20,20 – PNT MISTI GRADNJA : NOČNI KLUB HORTI / CB LABIRINT

21,00 – JELENOVAC : PEKARNA STIL / KAUFLAND

21,40 – GOLD CAFFE / SSK : AUTO KANTOCI CB TIME OUT / PEROKROV:KALJE