Newsletter prijava

52. Trofej grada Samobora

Kustošija Pimont i Aso Ponos Krapina u osmini finala

Objavljeno: 18. prosinca 2013. u 02:59   /   Autor:   /   komentari (0)

Utakmicama seniorskog dijela turnira u skupinama D i E jučer je nastavljen 52. Trofej grada Samobora, najstariji malonogometni turnir u Hrvatskoj. Plasman u osminu finala ostvarile su ekipe MNK Kustošija Pimont i Aso Ponos Krapina.

 

Rezultati i strijelci u skupinama D i E:

ALPAS TEAM – MLAKAR VILIČARI 4 : 0
(De Biagi, Bogović, Čunćič, Dvorneković)

PAESANO PIZZERIA – ASO PONOS KRAPINA 1 : 2
(Bajić / Majcenić , Dlesk)

MLAKAR VILIČARI – MNK KUSTOŠIJA PIMONT 0 : 2
(Ivanišić, Biti)

PAESANO PIZZERIA – MNM PRICA CB BARFLY 3 : 1
(Ceboci, Hercigonja, Halilović / Masnjak)

ALPAS TEAM – MNK KUSTOŠIJA PIMONT 1 : 2
(Čunčić / Starčević, Kleščić)

ASO PONOS KRAPINA – MNM PRICA CB BARFLY 4 : 1
(Dlesk 2, Strabić, Medved / Pilipović)

 

Konačna tablica skupine D:

1.MNM KUSTOŠIJA PIMONT 6 4 : 1
2.ALPAS TEAM 3 5 : 2
3.MLAKAR VILIČARI 0 0 : 6

Konačna tablica skupine E:

1.ASO PONOS KRAPINA 6 6 : 2
2.PAEISANO PIZZERIA 3 4 : 3
3.MNM PRICA CB BARFLY 0 2 : 7

 

Turnir se nastavlja u četvrtak 19. prosinca utakmicama seniora u skupinama G i F:

17:30 AUTO CHECK CENTAR MRAVUNAC (F1) – MACCHIATO (F2)
18:10 CB VIRUS (G1) – AUTO KANTOCI D.O.O. (G2)
18:50 F1;F2 PORAŽENI – KARD 1 (F3)
19:30 G1;G2 PORAŽENI – PEROKROV (G3)
20:10 F1;F2 POBJEDNIK – KARD 1 (F3)
20:50 G1;G2 POBJEDNIK – PEROKROV (G3)

Raspored za subotu 21. prosinca:

15:00 DON FEFERON (H1) – VIZIJA (H2)
15:40 NEXE BETON (I1) – POGREBNIK MIMA CB ENIGMA SAMOBOR (I2)
16:20 H1;H2 PORAŽENI – CB SONATA (H3)
17:00 I1;I2 PORAŽENI – MNK GAJNICE (I3)
17:40 H1;H2 POBJEDNIK – CB SONATA (H3)
18:20 I1;I2 POBJEDNIK – MNK GAJNICE (I3)
19:00 ŽUPA SVETE ANASTAZIJE (J1) – NOĆNI KLUB HORTI (J2)
19:40 SC UTRINE (E1) – MC PLUS (E2) (veterani)
20:20 J1;J2 PORAŽENI – OBRT MIHALIČEK (J3)
21:00 GARDEN BAR (C1) – KRČEVINA CLUB (C2) (veterani)
21:40 J1;J2 POBJEDNIK – OBRT MIHALIČEK (J3)