Newsletter prijava

52. Trofej grada Samobora

Vizija, Nexe Beton i Horti izborili prolaz

Objavljeno: 22. prosinca 2013. u 16:28   /   Autor:   /   komentari (0)

Subota je bila izuzetno uzbudljiv dan na 52. Trofeju grada Samobora. Gledatelji su istinski uživali u čak 11 odličnih utakmica, a strijelci su bili vrlo raspoloženi. Plasman među 16 najboljih seniorskih momčadi izborili su u skupini H ekipa Vizija, u skupini I Nexe Beton, a u skupini J momčad Noćnog kluba Horti.

U veteranskom dijelu turnira najviše zanimanja izazvao je dvoboj Garden bara i Krčevina cluba, a slavili su “vrtlari” iz Gardena zgodicima Bajana i Mrzaka.

Danas je završni dan natjecanja po skupinama za seniore, a nakon Božića slijede utakmice osmine finala u kojima će zaigrati i nositelji, odnosno četiri najbolje momčadi s prošlog Trofeja.

 

Rezultati subotnjih utakmica i strijelci:

DON FEFERON – VIZIJA 0 : 0
NEXE BETON – POGREBNIK MIMA CB ENIGMA SAMOBOR 5:2
(Mostarlić 2, Džaja 2 , Smok / V. Erceg, Runtas)

VIZIJA – KADETI SAMOBORA 4 : 3
(Jurić 2, Mačešić 2 / Hasan, Regović, Kupres)

POGREBNIK MIMA CB ENIGMA- MNK GAJNICE 1 : 7
(Štrkalj / Relota 5, Bošković, Rašić)

DON FEFERON- KADETI SAMOBORA 2 : 2
(Tomić, Golubić / Regović, Martić)

NEXE BETON -MNK GAJNICE 4 : 2
(Smok 2, Mostarlić 2 / Marelić, Marković)

ŽUPA SVETE ANASTAZIJE – NOĆNI KLUB HORTI 2 : 4
(Šiklić, Fišer / Jakopec 2, Štulec, P. Fabek)

SC POLET – MC PLUS 1 : 0 (VETERANI)
(Vorih)

ŽUPA SVETE ANASTAZIJE – OBRT MIHALIČEK 0 : 1
(Turk)

GARDEN BAR – KRČEVINA CLUB 2 : 0 (VETERANI)
(Mrzak, Bajan)

NOĆNI KLUB HORTI – OBRT MIHALIČEK 4 : 2
(P. Fabek 2, Sopić, Štulec / A. Jakovina, Olovec)

 

Konačna tablica skupine H:

1.VIZIJA 4 4:3
2.DON FEFERON 2 2:2
3.KADETI SAMOBORA 1 5:6

Konačna tablica skupine I:

1.NEXE BETON 6 9:4
2.MNM GAJNICE 3 9:5
3.POGREBNIK MIMA CB ENIGMA SAMOBOR 0 3:12

Konačna tablica skupine J:

1.NOĆNI KLUB HORTI 6 8:4
2.OBRT MIHALIČEK 3 3:4
3.ŽUPA SVETE ANASTAZIJE 0 2:5

 

Raspored utakmica za nedelju 22.12.:

15:00 KALAJ USLUGE (K1) – KAVOMAT SESVETE (K2)
15:40 MACAN PROMET (M1) – CB CORTO (M2)
16:20 K1:K2 PORAŽENI – BUBANJ (K3)
17:00 M1:M2 PORAŽENI – CB MALI LOŠINJ (M3)
17:40 K1:K2 POBJEDNIK – BUBANJ (K3)
18:20 M1:M2 POBJEDNIK – CB MALI LOŠINJ (M3)
19:00 SAVUS BGS (B1) – STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR (B2) (veterani)
19:40 CB GO GO (A2) – BOSCH SERVIS IVANUŠ (A3) (veterani)
20:20 B1:B2 PORAŽENI – UDRUGA 151. SAMOBORSKA BRIGADA (B3) (veterani)
21:00 KRČEVINA CLUB (C2) – T.N.T. REJO d.o.o. (C3) (veterani)
21:40 NOĆNI KLUB HORTI (D2) – SIROVINE VINMAR (D3) (veterani)