Newsletter prijava

52. Trofej grada Samobora

Slijedi velika završnica

Objavljeno: 27. prosinca 2013. u 22:08   /   Autor:   /   komentari (0)

Štefanje je na Trofeju grada Samobora bilo u znaku veterana, koji su odigravali zadnje utakmice po skupinama. Viđeno je nekoliko izuzetno uzbudljivih susreta, a 5 prvaka skupina i 3 najbolje drugoplasirane ekipe izborili su četvrtfinale. Posebnno raspoloženi bili su strijelci momčadi Savus BGS koji su veteranima 151. Samoborske brigade utrpali čak 9 golova.

 

Rezultati jučerašnjih utakmica veteranskog dijela turnira:

VNK GAJNICE – SIROVINE VINMAR 0 : 4
(Barukčić 2, Tomić 2)

MC PLUS – SC UTRINE 2 : 4
(Šabarić 2 / Drmić 2, Ilečić, Rupić)

SAVUS BGS – UB 151. SAMOBORSKA BRIGADA 9 : 0
(Postružin 3, Marinić 2, Kramarić, Pirc, Zofić, Brlek)

SC POLET – SC UTRINE 3 : 2
(Maksimović 2, Vorih / Kovačević, Balaško)

GARDEN BAR – T.n.T. REJO D.O.O 3 : 3
(Bajan 2, Mamić / Tursan, Grilec, Mraković)

PEROKROV RADIO SAMOBOR – BOSCH SERVIS IVANUŠ 2 : 2
(Šeperić, Kos / Ceboci, Ivanović)

 

Konačne tablice veterana po skupinama:

SKUPINA A:

1.PEROKROV RADIO SAMOBOR 4 4:3
2.BOSCH SERVIS IVANUŠ 4 7:3
3.CB GO-GO 0 2:7

1.kolo: Perokrov R.S – CB GO-GO 2:1
2. kolo: CB GO GO – B.S. Ivanuš 1:5
3 kolo: Perokrov R.S. – B.S. Ivanus 2 : 2(6:5)

SKUPINA B:

1.SAVUS BGS 6 10:0
2.STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 3 9:1
3.UB 151. SAMOBORSKA BRIGADA 0 0:18

1. kolo: Savus BGS – S. C. Flegar 1:0
2. kolo: S.C.Flegar – UB151 S. BRIGADA 9 : 0
3. kolo: Savus BGS – UB151 S.B. 9:0

SKUPINA C:

1.GARDEN BAR 4 5:3
2.KRČEVINA CLUB 3 4:3
3.T.n.T REJO D.O.O 1 4:7

1. kolo: GARDEN BAR – KRČEVINA CLUB 2:0
2. kolo: KRČEVINA CLUB – T.n.T REJO D.O.O 4 : 1
3. kolo: GARDEN BAR – T.n.T REJO D.O.O 3:3

SKUPINA D:

1.SIROVINE VINMAR 6 5:0
2.VNK GAJNICE 3 3:6
3.NOĆNI KLUB HORTI 0 2:4

1. kolo VNK Gajnice : N.K. HORTI 3:2
2. kolo N.K. Horti : Sirovine Vinmar 0:1
3. kolo VNK Gajnice : Sirovine Vinmar 0:4

SKUPINA E:

1.SC POLET 6 4:2
2.SC UTRINE 3 6:5
3.MC PLUS 0 2:5

1. kolo: MC PLUS – SC POLET 0 : 1
2. kolo: MC PLUS – SC UTRINE 2 : 4
3. kolo: SC POLET – SC UTRINE 3 : 2

 

RASPORED UTAKMICA ZA NEDELJU 29. PROSINCA:

17:00 NOĆNI KLUB HORTI – MACCHIATO (seniori 1/8 finala)
17:40 IZLETIŠTE MILEČKI DIVERSO BAR – MATAN PROMET (seniori 1/8 finala)
18:20 SIROVINE VINMAR – SAVUS BGS (1/4 finala veterani)
19:00 PEROKROV RADIO SAMOBOR – SC UTRINE (1/4 finala veterani)
19:40 SSK – MNM KUSTOŠIJA PIOMONT (seniori 1/8 finala)
20:20 LA ROMANTICA GRADNA BUFFET – VIZIJA (seniori 1/8 finala)

RASPORED UTAKMICA ZA PONEDELJAK 30. PROSINCA:

18:00 NEXE BETON – USORATRANS (seniori 1/8 finala)
18:40 ASO PONOS KRAPINA – BUBANJ (seniori 1/8 finala)
19:20 SC POLET – BOSCH SERVIS IVANUŠ (1/4 finala veterani)
20:00 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR – GARDEN BAR (1/4 finala veterani)
20:40 MNM CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ – CB PLAY (seniori 1/8 finala)
21:20 ŠRC JELENOVAC – PEROKROV (seniori 1/8 finala)