Newsletter prijava

53. Trofej grada Samobora

Treće mjesto za veterane VNK Gajnice CB Gaj

Objavljeno: 3. siječnja 2015. u 23:05   /   Autor:   /   komentari (0)

U borbi za treće mjesto u veteranskoj konkurenciji susreli su se T.n.T Pizzeria Špiro i VNK Gajnice CB Gaj. Prvim pogotkom na utakmici povela je T.n.T Pizzeria Špiro. Izjednačenje za Gajnice (1:1) je donio Ivica Valek, što je ujedno bio rezultat s kojim je završeno prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, a u sedmercima su bili uspješniji strijelci iz momčadi VNK Gajnice CB Gaj. Takvim rezultatom VNK Gajnice CB Gaj postala je treća nabolja veteranska momčad ovogodišnjeg Trofeja grada Samobora, dok je četvrto mjesto zauzela T.n.T Pizzeria Špiro. Fotografije s utakmice pogledajte ovdje, a članak o dodjeli nagrada pogledajte ovdje.

T.n.T. Pizzeria Špiro plasirala se na četvrto mjesto u veteranskoj konkurenciji

T.n.T. Pizzeria Špiro plasirala se na četvrto mjesto u veteranskoj konkurenciji 53. Trofeja grada Samobora