Newsletter prijava

head_tablice

58. Trofej grada Samobora

Rezultati utakmica

 

Rezultati utakmica 04. siječnja 2020.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
Subota 04.01.2020. 13:00 MO Celine Kolodvorsko naselje
Subota 04.01.2020. 14:00 HAŠK Karcher centar Brišar Poma – Mont 4:1
Subota 04.01.2020. 15:00 MO Gradna MO Rude
Subota 04.01.2020. 16:00 CB Bull Geoekspert 3:2 (0:0)
Subota 04.01.2020. 17:00 MO Celine MO Rude
Subota 04.01.2020. 18:00 Geoekspert Poma Mont 4:2
Subota 04.01.2020. 19:00 Karcher centar Brišar CB Bull Klanjec 3:2 (1:1)
Subota 04.01.2020. 20:00 Transporti Gorenc CB Labirint 7:6 (2:2)
Subota 04.01.2020. 21:00 Buffet Gradna Centroplinomont Keraterm 3:2 (2:2)

 

Rezultati utakmica 02. siječnja 2020.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
Četvrtak 02.01.2020. 16:20 ART DÉCOR CB BUL KLANJEC 2:3
Četvrtak 02.01.2020. 17:00 AUTOINVICTUS GEOEKSPERT 0:3
Četvrtak 02.01.2020. 17:40 TRANSPORTI GORENC ŽUPA SVETE ANASTAZIJE 2:1
Četvrtak 02.01.2020. 18:20 MNK GORNJA ZDENČINA BUFET GRADNA 0:2
Četvrtak 02.01.2020. 19:00 MNK MC PLUS CB LABIRINT 1:2
Četvrtak 02.01.2020. 19:40 CENTROPLINOMONT KERATERM TENNESSEE B7 3:2 (1:1)
Četvrtak 02.01.2020. 20:20 TRANSPORTI GORENC BUFET GRADNA 3:4 (1:1)
Četvrtak 02.01.2020. 21:00 CB LABIRINT CENTROPLINOMONT KERATERM 1:3

 

Rezultati 29. prosinca 2019.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
Nedelja 29.12.2019. 12:20 STK STARS CB LABIRINT 1:2
Nedelja 29.12.2019. 13:00 GOSPODARI SVIJETLA CB TENNESEE BAR B7 2:3
Nedelja 29.12.2019. 13:40 MNK MC PLUS FINTIĆ PROMET DUBRAVA 1:0
Nedelja 29.12.2019. 14:20 CB TENNESEE BAR B7 MNK GOLI VRH 2:0 (0:0)
Nedelja 29.12.2019. 15:00 MP INTERIJERI CENTROPLINOMONT KERATERM 1:3
Nedelja 29.12.2019. 15:40 CB BULL KLANJEC PEČENJARA SAVICA 0:1
Nedelja 29.12.2019. 16:20 HOTEL SPORT NO DA 0:4
Nedelja 29.12.2019. 17:00 REMKA CB BUL 2:3 (1:1)
Nedelja 29.12.2019. 17:40 HAŠK PEČENJARA SAVICA 1:0
Nedelja 29.12.2019. 18:20 AUTO INVICTUS HOTEL SPORT 4:1
Nedelja 29.12.2019. 19:00 ART DECOR GEOEKSPERT 4:2
Nedelja 29.12.2019. 19:40 POMA MONT NODA 1:0
Nedelja 29.12.2019. 20:20 GEOEKSPERT GOGS CLUB AUTOMATI 2:1
Nedelja 29.12.2019. 21:00 CB GRADNA MEGACARTING CENTAR & CRISTERO PUB 5:3
Nedelja 29.12.2019. 21:40 TENNESEE BAR B7 SPHAOLINE 1:0

 

Rezultati 28. prosinca 2019.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
SUBOTA 28.12.2019 15:40 GOSPODARI SVJETLA GEC SAM 2:0 (0:0)
SUBOTA 28.12.2019 16:20 CB ZAGI OREŠJE JARUNČANI 0:1
SUBOTA 28.12.2019 17:00 ŠLJUNČARA HORVAT CB TENNESEE BAR B7 0:3
SUBOTA 28.12.2019 17:40 CB DREAM GOSPODARI SVJETLA 3:4 (1:1)
SUBOTA 28.12.2019 18:20 JARUNČANI CB TENNESEE BAR B7 1:4

 

Rezultati 26. prosinca 2019.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
ČETVRTAK 26.12.2019. 15:00 LETVE ŽUPA SVETE ANASTAZIJE 1:2 (1:1)
ČETVRTAK 26.12.2019. 15:40 DOM ZA STARIJE SVETA HELENA MP INTERIJERI 0:4
ČETVRTAK 26.12.2019. 17:40 PROF AMATERI ŠLJUNČARA HORVAT 0:1
ČETVRTAK 26.12.2019. 17:40 MNK GORNJA ZDENČINA DRIBLING AIR CAS 4:0
ČETVRTAK 26.12.2019. 18:20 TENESI BAR 07 SPAOLIN 3:4 (2:2)
ČETVRTAK 26.12.2019. 19:00 CB DREAM EL CLASICO 1:0
ČETVRTAK 26.12.2019. 19:40 NK SAVA ZAGREB MNK GORNJA ZDENČINA 1:2
ČETVRTAK 26.12.2019. 20:20 GOSPODARI SVJELA DRIBLING AIR CAS 4:3
ČETVRTAK 26.12.2019. 21:00 CENTROPLINOMONT KERATERM GRGINE BEBE 6:2

 

Rezultati 22. prosinca 2019.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
NEDELJA 22.12.2020. 13:00 LOS BLANCOS GT FINTIĆ 0:5
NEDELJA 22.12.2020. 13:40 SK STARS SAMOBOR JARUNČANI 5:0
NEDELJA 22.12.2020. 14:20 CAFFE BAR ZAGI OREŠJE LOS BLANCOS 4:0
NEDELJA 22.12.2020. 15:00 ŠALATA DOM ZA STARIJE SVETA HELENA 0:5 B.B.
NEDELJA 22.12.2020. 15:40 JARUNČANI AUTOELEKTRIKA KRUNO 3:0
NEDELJA 22.12.2020. 16:20 PROFESIONALNI AMATERI MP INTERIJERI 1:2
NEDELJA 22.12.2020. 17:00 ŠALATA PROFESIONALNI AMATERI 0:5 B.B.
NEDELJA 22.12.2020. 18:20 GRGINE BEBE TISKARA KERSSCHOFFSET 5:0 B.B.
NEDELJA 22.12.2020. 19:00 SHPAOLIN ŠLJUNČARA HORVAT 6:2
NEDELJA 22.12.2020. 19:40 HAŠK KARCHER SERVIS BRIŠAR REMKA 3:0
NEDELJA 22.12.2020. 21:40 AUTOINVICTUS POMA MONT 1:3

 

Rezultati 21. prosinca 2019.
DATUM VRIJEME NAZIV MOMČADI 1 NAZIV MOMČADI 2 REZULTAT
SUBOTA 21.12.2019. 13:00 GORENC TRANSPORTI CB DREAM 10:9 (0:1)
SUBOTA 21.12.2019. 13:40 MALKIS AUTO MNK GOLI VRH MRGA OBRT 1:2
SUBOTA 21.12.2019. 14:20 EL CLASICO LETVE 0:1
SUBOTA 21.12.2019. 15:00 CB DREAM MALKIS AUTO 5:1
SUBOTA 21.12.2019. 15:40 GORENC TRANSPORTI MNK GOLI VRH MRGA OBRT 2:1
SUBOTA 21.12.2019. 16:20 BREGANA ŽUPA SVETE ANASTAZIJE 1:2
SUBOTA 21.12.2019. 17:00 GOSPODARI SVIJETLA NK SAVA ZAGREB 2:3 (1:1)
SUBOTA 21.12.2019. 17:40 EL CLASICO BREGANA 1:0
SUBOTA 21.12.2019. 19:00 MEGA CARTING CENTAR&CRISTERO PUB GEC -SAM 4:3 (2:2)
SUBOTA 21.12.2019. 19:40 AUTOELEKTRIKA KRUNO CB LABIRINT 1:3
SUBOTA 21.12.2019. 20:20 CAFFE BAR ZAGI OREŠJE MNK MC PLUS SVETA NEDELJA 1:3
SUBOTA 21.12.2019. 21:00 BUFFET GRADNA FC AXENTURE 5:3 (3:3)
SUBOTA 21.12.2019. 21:40 GEC SAM FC AXENTURE 4:1